Thermage se systémem cpt brain anoxia

Thermage nové generace je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plasticko ​-​chirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace – bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže.​

Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o několik let… Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.Brain anoxia


Jak thermage CPT pracuje

Thermage používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Nejenže zpevňuje a vypíná kůži, ale také spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled. Klient aplikaci vnímá jako krátké chladivé doteky prokládané krátkým, hlubokým pocitem tepla, které je známkou toho, že hluboké struktury kůže dosahují efektivní teploty potřebné pro její vypnutí.

Toto ošetření nemá mezi radiofrekvencemi alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko!

Většinou jde o bezbolestnou proceduru, ošetření může být pro citlivé jedince lehce bolestivé (pocit srovnatelný se štípnutím) .Brain anoxia teplo indikuje stimulaci kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci, před procedurou nejsou nutné žádné laboratorní testy.

Radiofrekvenční energie proniká hluboko do kůže a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu, pokožka získává mladistvý vzhled a obnovuje svou pevnost a pružnost a to po jediné aplikaci. Svrchní část kůže přitom není nijak poškozena, pacient může ihned pokračovat v normálním životě. Výsledek je okamžitý, elastičnost kůže je dlouhodobá. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen, nová vlákna se tvoří již 4 týdny po ošetření až 6 měsíců po aplikaci. První výsledky jsou tak vidět již za zhruba 2 měsíce.Brain anoxia pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená. Zredukují se jamky a povadlá kůže, známé projevy ztenčené stárnoucí pokožky. Efekt zákroku vydrží ve vysoké kvalitě až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného klienta.

Jaké je omládnout díky thermage už vyzkoušely například herečky demi moore a gwyneth paltrow nebo modelka linda evangelista.

Vhodné pro ženy, ale i muže od 30 let.

Kontraindikace: kardiostimulátor, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce, AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, tetování v místě ošetření.

Thermage FACE oční víčka + vrásky očního okolí

26.000,-

brain anoxia

Čelo + kontury (ovál) obličeje

26.000,-

Krk a podbradek

26.000,-

Ošetření dekoltu

26.000,-

KOMPLET FACE – kontury, okolí úst, horní ret, nosolabiální vrásky,oční okolí, čelo, glabella

39.000,-

FULL FACE – kontury, okolí úst, horní ret, nosolabiální vrásky,oční okolí, čelo, glabella + krk, dekolt

49.000,-

Thermage BODY hřbet ruky (obě ruce)

29.000,-

Paže (obě)

49.000,-

Břicho

58.000,-

Kolena (obě)

49.000,-

Hýždě (obě)

58.000,-

Stehna vnitřní

58.000,-

Stehna vnější

58.000,-

Uložit